02.03.2022

Oświadczenie Zarządu w sprawie pomocy Obywatelom Ukrainy

Mieszkańców Ukrainy dotknęła ogromna tragedia, która od kilkudziesięciu godzin spędza sen z powiek całemu świata. Od pierwszych minut konfliktu nasza kadra jest w stałym kontakcie z Pracownikami narodowości ukraińskiej. Szanujemy ich decyzje, zarówno te dotyczące powrotu do kraju, jak i te związane z pozostaniem w Polsce. Poinformowaliśmy Wszystkich zatrudnionych Obywateli Ukrainy o możliwości sprowadzenia na terytorium naszego kraju członków rodzin, ale też o możliwości ich bezpiecznego przetransportowania, zakwaterowania, uzyskania odpowiednich pozwoleń, a także otrzymania pracy.  

Wielu z Pracowników narodowości ukraińskiej już skorzystało z tej pomocy. Ich rodziny są na terytorium naszego kraju. Zapewniliśmy Wszystkim potrzebującym odpowiednie warunki bytowe, dając tym samym nadzieję na lepsze, bezpieczne jutro.

Pragniemy poinformować, że Intensive Group i wszyscy Pracownicy Firmy, jesteśmy do dyspozycji zarówno dla Osób zatrudnionych przez nas i ich rodzin, jak i dla Osób, które dopiero zmierzają w stronę naszego kraju.

Pracownicy naszej Firmy uczestniczą także w zbiórkach rzeczy niezbędnych, zarówno dla Uchodźców, jak i dla Osób, które pozostały na terenie Ukrainy. Do informacji publicznej podaliśmy również dane kontaktowe do naszej Koordynatorki – Obywatelki Ukrainy, która pozostaje do dyspozycji Wszystkich, którzy potrzebują pomocy, a nie znają języka polskiego.

Z tego miejsca całej Kadrze dziękujemy i cieszymy się, że w naszych szeregach są Osoby o tak wielkim sercu.

Zarząd Intensive Group

01.09.2022

Witaj Szkoło i Przedszkole!

Życzymy Wam dobrego nowego roku szkolnego!
24.08.2022

Dzień Niepodległości Ukrainy

W 1991 r. Ukraina rozpoczęła nowy etap swojej historii. Niech demokratyczne zasady rozwoju politycznego, gospodarczego i społecznego trwają dalej! Слава незалежної Українi!
15.04.2022

#intensywnie pogodnych i rodzinnych Świąt!

Życzymy Państwu Dobrych Świąt, rodzinnych i pogodnych! Wytchnienia od codziennych obowiązków i samych powodów do uśmiechu! Zespół Intensive Group