Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Intensive Work Sp. z o. o. to marka związana z branżą rekrutacji, pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, mająca wpływ na kształt lokalnych rynków pracy na wszystkich obszarach objętych jej działalnością. Z tego względu nie tylko realizujemy, ale także upowszechniamy dobre praktyki, ułatwiając najważniejszym podmiotom rynku pracy – Przedsiębiorcom i Pracownikom – nawiązywanie współpracy i realizację założonych celów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży usług HR.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży usług poprzez aktywne działania pozyskiwania nowych klientów w ramach podległego regionu;
  • Raportowanie wyników sprzedaży do Prezesa firmy,
  • Bliska współpraca z Dyrektorami Operacyjnymi w danym regionie;
  • Wdrażanie oraz motywowanie handlowców do osiągania celów sprzedażowych i rozwijania sprzedaży,
  • Tworzenie ofert i kalkulacji cenowych w oparciu o przyjęte standardy firmy;
  • Reprezentowanie firmy na rynku lokalnym.
  • Pozyskiwanie Leadów sprzedażowych.

Dołącz do nas jeżeli:

  • Posiadasz wiedzę z zakresu prawa pracy, ustawy o pracy tymczasowej, zatrudniania cudzoziemców (mile widziane);
  • Posiadasz minimum rok doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku,
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • Potrafisz budować długotrwałe relacji z Klientami;
  • Masz proaktywną postawa biznesową, skuteczność w działaniu i nastawienie na wynik;
  • Cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Potrafisz pracować w zespole;
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Zatrudnienie adekwatne do potrzeb (umowa o pracę jest dla nas standardem, jednakże w zależności od preferencji kandydata możemy podjąć współpracę w innej formie);
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie;
  • Coroczne pakiety szkoleń z zakresu wiedzy branżowej;
  • Pakiet Ubezpieczeniowy
  • Kartę Multisport;
  • Realizację różnorodnych, rozwojowych projektów rekrutacyjnych;
  • Współpracę ze specjalistami z branży;

PRACA W SAM RAZ DLA CIEBIE?

KONTAKT W SPRAWIE OGŁOSZENIA

Aleksandra Maciejczyk
Specjalista ds. Rekrutacji Wewnętrznych

    Dołącz do Zespołu Intensive Group!

    Szukamy ludzi z pasją!

    Sprawdź nasze aktualne oferty pracy