Kompleksowa obsługa firm zagranicznych

Kiedy rynki lokalne nie oferują odpowiedniej ilości kandydatów do pracy warto otworzyć się na rynki zagraniczne i tam poszukiwać odpowiednich pracowników. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów powstał Intensive East. W ramach Intensive east specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji pracowników z krajów wschodnich Europy oraz krajów Azji. Nasz zespół specjalistów to osoby, które doskonale poruszają się w kwestiach prawnych związanych z zasobami ludzkimi.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Działamy kompleksowo i na wielu rynkach zagranicznych
  Analizujemy potrzeby Państwa firmy, dokonujemy selekcji i rekrutacji personelu dla Państwa z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Bangladeszu, Nepalu, czy też Indii.
 • Bierzemy na siebie dopełnienie wszelkich formalności urzędowych
  Wyrabiamy dla spełniających Państwa oczekiwania kandydatów WSZELKIE dokumenty pozwalające danemu cudzoziemcowi na legalną pracę w Polsce. Bierzemy za nich pełną odpowiedzialność przed instytucjami takimi jak PIP, Straż Graniczna, Urząd Pracy czy też Urząd Wojewódzki.
 • Dajemy firmom poczucie bezpieczeństwa
  Dobranie odpowiednich pracowników to gwarancja realizacji określonych celów. Mamy w tym dużo doświadczenie: każdego roku zatrudniamy ponad 1000 obcokrajowców w fabrykach/ magazynach/ firmach naszych klientów.
 • Zapewniamy stałą, rzetelną obsługę i odciążamy klienta
  Cały proces zatrudnienia, a następnie koordynacji, przebiega płynnie i w dużym stopniu niezauważalnie przez naszych klientów. Istotne jest dla nas, aby wszelkie procesy zachodziły maksymalnie intensywnie ale i nie zakłócały codziennej pracy Klienta. Dążymy do tego abyście Państwo w sposób bezproblemowy realizowali codzienne zadania własnych firm.
 • Minimalizujemy proces rotacji w Państwa firmie
  Dokładna selekcja i rekrutacja pracowników, a także właściwa analiza Państwa potrzeb na początku współpracy pozwala nam zminimalizować proces rotacji w Państwa firmie, jak również zapewnić Państwu właściwy proces osiągania norm przez naszych pracowników.
 • Intensive East tworzy doświadczona, wykwalifikowana kadra
  Wiele lat doświadczeń związanych z zatrudnianiem cudzoziemców spowodowało, iż doskonale wiemy jaka jest nasza rola i zadania oraz czego oczekują od nas klienci. Nasi pracownicy dbają o właściwy przepływ informacji, właściwą codzienną współpracę pomiędzy naszym klientem, nami, a pracownikiem/cudzoziemcem dzięki czemu proces asymilacji obcokrajowców w obsługiwanej przez nas firmie przebiega bardzo płynnie.