Mocne wsparcie strategiczne dla Państwa firmy

Znalezienie i zatrudnienie pracowników wyższych szczebli nie jest w dzisiejszych realiach prostym zadaniem. Dlatego w Intensive Recruitment zajmujemy się tym kompleksowo.

W ramach naszej działalności pozyskujemy dla Państwa pracowników na stanowiska kierownicze wyższego i średniego szczebla. Nieoceniona okazuje się przy tym wiedza na temat rynku pracy (zarówno lokalnego, jak i ogólnopolskiego) – dlatego w tego typu przedsięwzięciach współpracują z Państwem najbardziej doświadczeni specjaliści Intensive Recruitment.

Dlaczego warto wybrać nas do realizacji rekrutacji stałych?

 • Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacjach i doradztwie personalnym
  Eksperci współpracujący z Państwem w Intensive Recruitment to osoby wyspecjalizowane w organizacji i przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska pracy dowolnego szczebla.
 • Zapewniamy szeroki zakres wsparcia dla Przedsiębiorców
  Udział Konsultantów w procesie rekrutacji jest przystosowany do Państwa oczekiwań. Intensive Recruitment może włączyć się w przygotowania już na etapie analizy potrzeb Przedsiębiorstwa i ustalania kluczowych kompetencji oraz konstruowania profilu kandydata.
 • Optymalizujemy koszty rekrutacji
  Wiedza o tym, w jaki sposób dotrzeć do grup osób potencjalnie odpowiednich na dane stanowisko sprawia, że rekrutacja stała zyskuje większe szanse powodzenia. W ten sposób unikają Państwo ryzyka, że budżet na poszukiwanie kandydata zostanie przekroczony, a zatrudniona osoba nie spełni Państwa oczekiwań.
 • Dajemy gwarancję na kandydata
  Gwarancja kolejny sposób na ograniczenie ryzyka związanego z rekrutacją na ważne dla firmy stanowiska. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję wykonania usługi poprzez organizację rekrutacji aż do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.
 • Oferujemy Państwu dedykowanego konsultanta
  Dbamy o to, by nasza współpraca z Państwem przebiegała w partnerskiej atmosferze. Z tego względu przy długofalowych projektach kontaktują się z Państwem zawsze te same osoby. Wspólnie zgromadzone doświadczenia sprawiają, że realizacja wszystkich przedsięwzięć staje się jeszcze efektywniejsza.