08.11.2021

Audytor Produktowy - Gdynia - Gdynia

Gdynia
Umowa cywilno-prawna

Intensive Work Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania:

  • cechuje Cię komunikatywność i zaangażowanie;
  • znasz topografię miasta i sprawnie się po nim poruszasz;
  • jesteś studentem lub pełnoletnim uczniem(mile widziane, nie jest to warunek konieczny).

Opis stanowiska:

  • Wizyty w określonych sklepach sieciowych w celu wykonania zdjęć regałów produktowych oraz produktów z wykorzystaniem aplikacji (wymagane posiadanie urządzenia mobilnego (telefon, tablet) z aparatem 8mpx));
    • Liczba wizyt jest ustalana indywidualnie, na podstawie Twojej dyspozycyjności;
    • Nie narzucamy dni, ani godzin wykonywania wizyt: dla nas liczy się efekt i realizacja zamierzonego zadania;
    • Plan Twojej pracy jest rozłożony na cel tygodniowy i cel cztero-tygodniowy;
    • w zależności od Twojego zaangażowania wizyta w sklepie może trwać od 10 min do 1godziny
Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zrealizowanych zadań (15-19 netto za wizytę w sklepie: Uwaga: pamiętaj, że Twoja wizyta może trwać od 10min do godziny :);
  • szkolenie wstępne i wsparcie opiekuna na każdym etapie realizacji zadania;

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.glaszczka@pluskadra.pl