09.11.2021

Automatyk m/k - Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
Umowa o pracę

Firma INTENSIVE WORK Sp.z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów - CELSA "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o. wiodącego producenta stali, osób na stanowisko: Automatyk m/k

Firma Intensive Work Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o profilu automatyka, mechatronika, elektronika

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- chęć rozwoju w obszarze utrzymania ruchu i nabycie umiejętności diagnostyki systemów sterowania w celu wykrycia usterek

- umiejętność programowania i obsługi sterowników PLC

- dyspozycyjność (gotowość do pracy 3-zmianowej lub 4-brygadowej)

- mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładach przemysłowych

Zakres obowiązków:

- utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

- wykonywanie prewencji, przeglądów, regulacji i napraw urządzeń sterowniczych i automatyki na wydziale

- realizacja planowanych przeglądów maszyn

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie podstawowe + premia + dodatki za pracę zmianową, pracę w niedziele i święta

- wysokie standardy w zakresie BHP

- atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne

- pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości

- posiłki profilaktyczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt pod nr +48 510 080 405

Intensive Work Sp. z o.o. Samsonowicza 2 , 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: i.pater@intensive-group.pl