09.11.2021

Elektryk m/k - Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
Umowa o pracę

Firma Intensive Work Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów - CELSA "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o. wiodącego producenta stali, osób na stanowisko: Elektryk m/k

Firma Intensive Work Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne,

- uprawnienia powyżej 1 kV,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

Zakres obowiązków:

- zabezpieczenie sprawności urządzeń automatyki przemysłowej od strony elektrycznej,

- wykonywanie prac konserwacyjnych, inwestycyjnych oraz przeglądów zgodnie z harmonogramem,

- wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych, automatycznych oraz pneumatycznych,

- współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji i innych komórek organizacyjnych,

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

-stabilne warunki pracy i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- system premiowy; dodatki do II i III zmiany, niedzieli i świąt;

-wysokie standardy w zakresie w BHP,

- wynagrodzenie, adekwatne do obowiązków i zaangażowania,

- możliwość zdobycia unikalnej wiedzy pod okiem specjalistów,

- możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w interesujących projektach,

- posiłki profilaktyczne

-nadgodziny wypłacane ze 100% dodatkiem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt pod nr +48 510 080 405

Intensive Work Sp. z o.o. Samsonowicza 2 , 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: i.pater@intensive-group.pl