03.02.2020

Kasjer/Kasjerka - Chełm - Chełm

Chełm
Umowa o pracę

INTENSIVE WORK Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.
Obecnie dla Naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy zajmuje się produkcją i przetwarzaniem owoców miękkich poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka

Wymagania:

  • analogiczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • chęć do pracy

Obowiązki:

  • obsługa Klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • umowę zlecenie przez okres szkolenia
  • umowa o pracę tymczasową po okresie szkolenia
  • możliwość zatrudnienia w późniejszym terminie bezpośrednio u Pracodawcy
Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.maciejczyk@intensive-group.pl

M: +48 512045429