21.05.2020

Lekka praca w fabryce Czekolady - Tuczno - Tuczno

Tuczno
Umowa o pracę tymczasową

Intensive Work Sp. z o.o. jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:
- wykształcenie minimum podstawowe;
- zdolności manualne;
- dobry stan zdrowia.

Obowiązki:
- pakowanie wyrobów czekoladowych;
- dbałość o ciągłość produkcji;
- wstępna kontrola jakości.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Warunki pracy:
- umowa o pracę;
- praca na cały etat;
- 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
- wynagrodzenie 2600 zł brutto.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr 603 720 096 lub wysłanie aplikacji CV za pomocą formularza.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: b.sadzak@pluskadra.pl