27.04.2021

Magazynier - Mielec - Mielec

Mielec
Umowa o pracę tymczasową

Intensive Work Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Wymagania:

- aktualne uprawnienia na wózki widłowe lub chęć zrobienia uprawnień,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym,
- zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność.

Zadania:

umiejętność bezpiecznego poruszania się wózkiem widłowym,
- proste prace magazynowe,
- rozmieszczenie towarów na magazynie zgodnie z przyjętymi zasadami,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

- pracę od stycznia, w pełnym wymiarze czasu,
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
- możliwość rozwoju osobistego.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: s.czaja@pluskadra.pl

M: +48 510080401