30.01.2020

Magazynier/Magazynierka - Pruszków - Pruszków

Pruszków
Umowa o pracę

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta specjalizującego się w produkcji opakowań poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • chęci do pracy
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Zadania:

  • pakowanie, przepakowywanie i segregowanie towaru
  • pozostałe lekkie prace magazynowe
Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • pracę na dwie zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miłą atmosferę w pracy
  • pracę w zgranym zespole
  • stałą opiekę koordynatora
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz
  • wynagrodzenie od 2500 netto+ premie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie Cv z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.glaszczka@pluskadra.pl