26.02.2020

Magazynier/Magazynierka Targówek - Warszawa Targówek - Warszawa Targówek

Warszawa Targówek
Umowa cywilno-prawna

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier/Magazynierka

Wymagania:

  • uczciwość
  • chęci do pracy

Zadania:

  • praca przy jednym z czterech projektów: artykuły medyczne (np. termometry, ciśnieniomierze), armatura grzewcza, obuwie sportowe, karma i akcesoria dla zwierząt
  • pakowanie, przepakowywanie i segregowanie towaru
  • wydanie towaru i realizacja zamówień
  • praca z przenośnym skanerem
Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub  10-18(możliwe nadgodziny)
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (od 18 zł brutto/g)
  • miłą atmosferę w pracy
  • stałą opiekę koordynatora
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: v.artemchenko@intemporis.eu