16.01.2020

Mechanik samochodowy - Nicea - Nicea

Nicea
Umowa o pracę tymczasową

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Wymagania:

Doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.
Znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym.
Motywacja do pracy.
Sumienność, odpowiedzialność.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

Renowacja, naprawa oraz serwis samochodów osobowych różnych marek.
Umiejętność diagnozowania usterek.
Wykonywanie kompleksowych napraw.
Obsługa urządzeń warsztatowych.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o polską lub francuską umowę.
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 13.00 do 15.00 € brutto/h (do negocjacji).
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
Zapewnione zakwaterowanie.
Wsparcie na każdym etapie oraz pomoc konsultanta.
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji 1954.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: k.kusmider@intensivework.eu

M: +81 5322432