13.09.2019

Monter reklam świetlnych (bez doświadczenia) - Paray-le-Monial - Paray-le-Monial

Paray-le-Monial
Umowa o pracę tymczasową

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektrotechnik) lub doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Zdolności manualne, brak lęku wysokości.
Znajomość języka francuskiego, lub angielskiego.
Dyspozycyjność do podjęcia pracy od października.
Mile widziane auto na wyjazd.

Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

MONTER REKLAM ŚWIETLNYCH

Zakres obowiązków:

Montaż i produkcja reklam świetlnych ( składanie, skręcanie, klejenie, malowanie elementów, w tym montaż instalacji elektrycznej).
Obsługa prostych urządzeń i narzędzi.
Transport oraz załadunek i rozładunek niezbędnych materiałów.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
Stawkę godzinową od 10,03 € brutto /h oraz dodatki.
Możliwość pracy w nadgodzinach.
Możliwość przyuczenia do zawodu oraz zdobycia cennego doświadczenia.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej,
Licencja Agencji nr 1954.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: k.kusmider@intensivework.eu

M: +81 5322432