14.04.2021

Operator linii produkcyjnej - Nowa Dęba - Nowa Dęba

Nowa Dęba
Umowa o pracę

Intensive Work Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.
Miejsce pracy MIELEC

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie
3-zmianowym
- zdolności manualne
- minimum zawodowe wykształcenie
- chęć do pracy fizycznej na produkcji

Zadania:
- prace przy montażu wiązek elektrycznych
- realizacja zadań zleconych przez kierownika

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat
- 1 umowa na 3 miesiące , kolejna na rok i możliwość pracy stałej

- stawka godzinowa + premia miesięczna

Dodatkowo

 dojazd z wybranych miejscowości:

Nowa Dęba, Grabina, Majdan Królewski, Komorów, Hadykówka, Trzęsówka, Cmolas, Kolbuszowa, Świerczów, Siedlanka, Kosowy, Przyłęk, Ostrowy Tuszowskie

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: s.czaja@pluskadra.pl