18.11.2021

Operator maszyn - Sady - Sady

Sady
Umowa cywilno-prawna

Aktualnie dla naszego dla Klienta w Sadach okolice Tarnowa Podgórnego poszukujemy pracownika na stanowisko: OPERATOR MASZYN

WYMAGANIA:

Doświadczenie w branży produkcyjnej mile widziane ale nie wymagane. Zdolności manualne.

OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn produkujących tekturę i opakowania tekturowe. Dbanie o jakoś produktów wytwarzanych na linii przetwórczej (wycinanie, klejenie, drukowanie, składanie opakowań). Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

OFERUJEMY:

Umowę zlecenie na okres próbny 2 miesiące później umowa o pracę. Godziny pracy : 6.00 - 14.00 oraz  14.30 - 22.30

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.heppner@intensive-group.pl

M: +48 510080402