03.03.2020

Operator Wózka Widłowego - Częstochowa - Częstochowa - Częstochowa

Częstochowa
Umowa o pracę tymczasową

INTENSIVE WORK figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego - CZĘSTOCHOWA

WYMAGANIA:

- gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- uprawnienia na wózek widłowy (UDT) - warunek konieczny

OBOWIĄZKI:

- przemieszczenia towarów na terenie zakładu
- wykonywanie ruchów w systemie informatycznym
- wypełnianie raportów ręcznych

Wybranym kandydatom zaoferujemy

OFERUJEMY:

- stawka 20 zł brutto/godz.
- możliwość długotrwałej współpracy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość pracy ’od zaraz’

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: g.kopciuch@pluskadra.pl