26.04.2021

Operator wózka widłowego na pół etatu - Łódź - Łódź

Łódź
Umowa o pracę tymczasową

Intensive Work Sp. z o.o. doradza i zarządza projektami z zakresu rekrutacji i zatrudnienia. Figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania wobec Kandydata:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • gotowość do pracy na 1/2 etatu (4 h) w godzinach 8:00 - 16:00 - do ustalenia.

Zakres obowiązków:

  • załadunki i rozładunki towarów;
  • transport wewnątrz magazynu;
  • kontrola dostaw (ilościowa i jakościowa);
  • obsługa systemu magazynowego.
Wybranym kandydatom zaoferujemy

Zapewniamy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczne godziny pracy;
  • jasna ścieżka rozwoju i możliwość długoterminowej współpracy;
  • lokalizacja zakładu: Łódź Widzew.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV lub kontakt pod numerem telefonu 660 086 914.

Znajdziesz nas również w naszym biurze w Łodzi:
APT Intensive Group, ul. Niciarniana 2/6, lok. 4 (obok firmy Movino).

Zachęcamy do aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: b.sadzak@pluskadra.pl