30.01.2020

Pakowacz/Pakowaczka - Wrocław - Wrocław

Wrocław
Umowa o pracę

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy, która oferuje opakowania produktów konsumpcyjnych i przemysłowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozpoczęcia pracy ’od zaraz’

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna

Główne obowiązki:

  • pakowanie wyrobów kosmetyczno-higienicznych
Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia - umowa zlecenie,
  • przyjemną atmosferę w pracy,
  • wolne weekendy

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny: 603 721 199
Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.pelka@pluskadra.pl