18.03.2021

Pakowaczka/ Pakowacz - Zabierzów - ZAPEWNIONY TRANSPORT - Wola Filipowska - Wola Filipowska

Wola Filipowska
Umowa cywilno-prawna

Intensive Work figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób; chętnych do pracy na stanowisku:

PAKOWACZKI/ PAKOWACZA

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Miejsce pracy: Zabierzów (zapewniony transport m.in., Jaworzno, Chrzanów, Trzebinia, Krzeszowice).

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- chęci do pracy

Główne obowiązki:

- pakowanie gotowych produktów

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

- zapewniony transport do pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- umowa zlecenie lub umowa o pracę tymczasową
- możliwość długotrwałej współpracy
- pracę ’od zaraz’

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny: 696 003 465.

Intensive Work Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: g.kopciuch@pluskadra.pl