22.10.2021

Praca Kontroler/ka jakości dostaw Niepołomice k. Krakowa - Kraków - Kraków

Kraków
Umowa o pracę tymczasową

Intensive Work Sp.zo.o figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej , poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach :

KONTROLER JAKOŚCI

KONTROLER JAKOŚCI DOSTAW

Miejsce pracy: Niepołomice k. Krakowa

PRACA OD ZARAZ

Nasze wymagania:

- gotowość do pracy

-znajomość obsługi komputera

- znajomość odczytywania rysunku technicznego bądź chęć jego nauczenia - mile widziane

- dyspozycyjność i dokładność

Główne obowiązki:

- kontrola części wykorzystywanych przy produkcji samochodów oraz felg

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

-pracę na trzy zmiany

- elastyczny grafik pracy

-umowę zlecenie - stawka od 18,50 -19,50 zł brutto

-praca od zaraz

-możliwość długofalowej współpracy

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Mile widziani STUDENCI oraz PANIE .

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie CV.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: r.porebiak@intensive-group.pl

M: +48 696003465