20.05.2020

Pracownik działu kas- market budowlany - Kielce, - Kielce,

Kielce,
Umowa cywilno-prawna

Agencja Pośrednictwa Pracy Intensive Work Sp z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:
- wykształcenie średnie,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- wysoki poziom kultury osobistej.

Zadania:
- obsługa kasy fiskalnej
- rozliczanie środków płatniczych,
- dbanie o estetykę miejsca pracy,
- obsługa Klienta zgodnie z wyznaczonymi standardami sklepu.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:
- 17,00 brutto/godz.
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- szkolenia wstępne przygotowujące do pracy.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.lesniak@intensive-group.pl

M: +48 512045440