20.05.2020

Pracownik marketu budowlanego - Kielce - Kielce

Kielce
Umowa cywilno-prawna

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik marketu budowlanego
Miejsce pracy: Kielce

Wymagania:

- komunikatywność,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Zadania:

- praca na jednym z działów Marketu Budowlanego,

- udzielanie informacji o produktach związanych z danym działem,
- pomoc Klientom marketu w przeniesieniu i załadunku towaru,
- porządkowanie i dokładanie towaru na terenie marketu,

- wykonywanie zadań zleconych przez kierownika.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

- pracę od zaraz, w pełnym wymiarze czasu pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- szkolenia wstępne przygotowujące do pracy.

W CV prosimy o odpisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji. Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883)

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.lesniak@intensive-group.pl

M: +48 512045440