18.03.2020

Pracownik Marketu Budowlanego - Kraków - Kraków

Kraków
Umowa cywilno-prawna

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

WYMAGANIA:

- komunikatywność,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- zaangażowanie i chęci do pracy.

Miejsce pracy: Kraków -ul. Zakopiańska

ZADANIA:

- praca na jednym z działów Marketu Budowlanego,
- porządkowanie i dokładanie towaru na terenie marketu lub obsługa kasy fiskalnej
- wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

OFERUJEMY:

- pracę na pełen etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie (22 zł brutto/h)
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- elastyczną formę zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub kontakt: 603 721 199.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.pelka@pluskadra.pl