14.01.2020

Pracownik pralni w hotelu- od zaraz - Alpy Francuskie - Alpy Francuskie

Alpy Francuskie
Umowa o pracę tymczasową

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Wymagania:

Znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego w stopniu komunikatywnym.
Dyspozycyjności w okresie od zaraz do IV.2020.
Motywacji do pracy.
Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

PRACOWNIK PRALNI W HOTELU

Zakres obowiązków:

Sterowanie pracą maszyn suszących i prasujących, monitorowanie prawidłowości oraz jakości procesu.
Sortowanie, składanie i pakowanie prania.
Wykonywanie drobnych napraw krawieckich.
Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 5500 zł netto.
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.
Wsparcie na każdym etapie oraz pomoc konsultanta.
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji 1954.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: k.kusmider@intensivework.eu

M: +81 5322432