10.11.2021

Pracownik produkcji pakowacz - Wałcz - Wałcz

Wałcz
Umowa o pracę tymczasową

Agencja Pracy Tymczasowej Intensive Work Sp. z o.o. wpisana KRAZ pod nr 1676, działająca na rynku polskim od 2005 roku w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej poszukuje osób na stanowisko: Pakowacz/pracownik produkcji:

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy własnej;
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia);
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • punktualność;
  • nastawienie na długotrwałą współpracę.

Zadania:

  • pakowanie wyrobów czekoladowych;
  • dbałość o ciągłość produkcji;
  • wstępna kontrola jakości;
  • zgłaszanie niezgodności pracy maszyn;
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • bezpłatny transport do pracy z Wałcza, Kalisza Pomorskiego i Człopy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • szkolenia stanowiskowe na najwyższym poziomie - wszystkiego Cię nauczymy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz zgłoszeniowy. W razie pytań można dzwonić w godzinach 8:00-16:00 na numer +48 513 188 090.

Zapraszamy do rekrutacji.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: b.sadzak@pluskadra.pl