15.02.2020

Pracownik produkcji- PRACA OD ZARAZ - Wieliczka - Wieliczka

Wieliczka
Umowa o pracę

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pracę na dwie zmiany (6-14, 14-22),
- pracę ’od zaraz’,
- umowę o pracę,
- pracę w przyjemnej atmosferze.

Miejsce pracy: Kokotów

Główne obowiązki:

- składanie elementów systemów wentylacyjnych,
- obsługa prostych narędzi (śrubokręt, wkrętarka).

Wybranym kandydatom zaoferujemy

-zdolności manualne,
-chęci do pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.pelka@pluskadra.pl