05.03.2020

Pracownik produkcji spożywczej- praca od zaraz ! - Kielce - Kielce

Kielce
Umowa cywilno-prawna

INTENSIVE WORK Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:
- badania Sanepid,
- gotowość do pracy od poniedziałku do piątku
- chęć do pracy fizycznej.

Zadania:
- prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
- zawijanie ciabatt,
- krojenie chleba,
- liczenie bułek,
- posypywanie desek mąką,
- realizowanie zadań zleconych przez kierownika.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:
- 18 zł brutto/godz.,
- szkolenia wstępne przygotowujące do pracy,
- pracę od zaraz, na dłuższy okres czasu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do biura w Kielcach APT Intensive Group, ul. Malików 146b/6, 25-670 Kielce

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: m.potrzasaj@pluskadra.pl

M: +48 512045440