02.06.2021

pracownik produkcji w tartaku - Stuttgart - Stuttgart

Stuttgart
Umowa o pracę tymczasową

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy fizycznej.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • Proste prace fizyczne przy obróbce drewna/
  • Paletowanie produktów.
  • Sortowanie drewna.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • Pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie na cały rok 2021.
  • Szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 1800 euro brutto/miesiąc.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Zapewniamy odzież roboczą.
  • Zwrot kosztów amortyzacji samochodu - 50 euro netto/miesiąc.
  • Program rekomendacyjny - 250 zł netto za polecenie pracownika.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.galka@intensivework.eu

M: + 603723949