21.10.2021

Pracownik sklepu budowlanego - Kraków - od zaraz!!! - Kraków - Kraków

Kraków
Umowa o pracę tymczasową

Intensive Work Sp.zo.o figuruje w rejestrze agencji pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowiska (M/K):

PRACOWNIK HALI

PRACOWNIK SEKTORA LOGISTYKI

 JEST TO PRACA W MARKECIE BUDOWLANYM

Praca w lokalizacjach :  Kraków Pilotów, Kraków Podgórze, Kraków Zakopianka

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Szukamy pracowników od zaraz !

Wymagania:

-gotowość do pracy

- sumienność

- wykształcenie min. zawodowe

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

- uprawnienia na wózki widłowe ( mile widziane, ale nie obowiązkowe

Główne obowiązki:

- dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu budowlanego

-rozmieszczanie i uzupełnianie poszczególnych towarów na półkach

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

- wykonywanie zadań powierzonych przez kierownika sklepu

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy :

- pracę "od zaraz"

- pracę na pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie od 19-22 zł brutto/h

-możliwość zdobycia doświadczenia i długotrwałej współpracy

- pracę w rodzinnej atmosferze

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: r.porebiak@intensive-group.pl

M: +48 696003465