30.04.2021

Projektant instalacji elektrycznych - Łódź - Łódź

Łódź
Zatrudnienie bezpośrednie

Intensive Work Sp. z o.o. doradza i zarządza projektami z zakresu rekrutacji i zatrudnienia. Figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:

• wykształcenie techniczne: elektryczne;
• umiejętność projektowania i czytania schematów elektrycznych;
• znajomość programu AutoCAD;
• podstawowa znajomość j. angielskiego;
• dobra organizacja pracy własnej;
• komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność;
• chęć rozwoju w kierunku zarządzania projektami;
• samodzielność i dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie rysunków i projektów w dziale konstrukcyjnym w zakładzie produkującym odłączniki wysokiego napięcia;
• udział w przygotowaniu założeń technicznych, współpraca z innymi działami firmy;
• nadzór nad wykonaniem części elektrycznej projektu: doradztwo techniczne w zakresie instalacji, wykonywanie propozycji projektów instalacji oraz przygotowywanie koncepcji nowych rozwiązań;

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
• atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od dotychczasowego doświadczenia, możliwość negocjacji);
• pracę w systemie I zmianowym - elastyczny czas pracy (8 godzin pomiędzy 6:00 a 16:00);
• premię roczną zależną od wyników firmy;
• bonus wakacyjny, świąteczny i sportowy;
• stabilne, długoterminowe zatrudnienie;
• możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV lub kontakt pod numerem telefonu 660 086 914.

Znajdziesz nas również w naszym biurze w Łodzi:
APT Intensive Group, ul. Niciarniana 2/6, 92-208 Łódź.

Zachęcamy do aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: b.sadzak@pluskadra.pl