09.11.2021

ślusarz osprzętu m/k - Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
Umowa o pracę

Firma Intensive Work Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów - CELSA "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o. wiodącego producenta stali, osób na stanowisko:

ŚLUSARZ OSPRZĘTU m/k

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym
  • znajomość obsługi suwmiarki
  • umiejętności organizacyjne, pracy w zespole i komunikacji
  • podstawy mechaniki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku ślusarz remontowy lub mechanik

Główne zadania:

  • podstawowe naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • prace ślusarskie, wymiana łożysk
  • dokonywanie pomiarów (przy użyciu suwmiarki)

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wysokie standardy w zakresie BHP
  • stałe, terminowe wypłaty, premie, dodatki

Firma Intensive Work Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: i.pater@intensive-group.pl