27.04.2021

SPAWACZ MAG 135 FRANCJA - Orlean - Orlean

Orlean
Umowa o pracę tymczasową

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zmechanizowanego stołu spawalniczego.
  • Spawanie metodą MAG 135 (tylko pachwina FW, poprawki po maszynie).
Wybranym kandydatom zaoferujemy

 Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Wynagrodzenie miesięczne 2100-2300 € netto.
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie.
  • Zapewnione ubranie robocze.
  • Opiekę koordynatora.
  • Premię w wysokości 100 € netto dla osoby znającej język francuski w stopniu komunikatywnym.
  • Premię amortyzacyjna dla osoby dysponującej autem.
  • System poleceń pracowniczych- 100 € netto za polecenie pracownika.
  • Zwrot kosztów podróży do Francji w kwocie 50 €.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.
Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.galka@intensivework.eu

M: +48 603723949