09.11.2021

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Poznań - Poznań

Poznań
Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego dla Klienta w Poznaniu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • podstawowa wiedza dotycząca systemów fotowoltaicznych i ładowarek do samochodów elektrycznych
  • pozytywne nastawienie na pracę z ludźmi
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów zainteresowanych systemem fotowoltaicznym i urządzeniami do ładowania samochodów elektrycznych
  • obsługa stanowiska informacji w Salonie Sprzedaży
  • budowanie relacji i obsługa Klientów
  • utrzymywanie stałych relacji z Klientami
  • kreatywne rozwiązywanie problemów
  • wypełnianie raportów / obsługa zleceń
Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia grupowego
Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: a.heppner@intensive-group.pl

M: +48 510080404