10.06.2021

Specjalista ds. Rekrutacji i Kadr - Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
Umowa o pracę

Intensive Work Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Do Naszego oddziału w Ostrowcu Świętokrzyskim

poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:

• Doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów na stanowiska niższego szczebla
• Umiejętność i chęć pracy w terenie
• Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
• Pozytywne podejście do nawiązywania kontaktów
• Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem pracy
• Otwartość i kreatywne poszukiwanie rozwiązań
• Czynne prawo jazdy kat. B
• znajomość prawa pracy, ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

Opis stanowiska:

• Koordynacja całego procesu zatrudnienia pracowników
• Rekrutacja i selekcja pracowników,
• Przygotowanie dokumentów pracowników, umów, zaświadczeń
• Wsparcie w komunikacji pomiędzy pracownikami a klientem.

Wybranym kandydatom zaoferujemy

Oferujemy:

• Ciekawą, rozwojową pracę dla osób dynamicznych
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, smartfon)

• Samodzielne stanowisko pracy

Kontakt w sprawie ogłoszenia

E: k.pietka@pluskadra.pl